KTK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku informuje, że w ramach prowadzonej działalności przetwarza Państwa dane osobowe. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkiej staranności, aby Państwa dane osobowe były odpowiednio zabezpieczone a ich przetwarzanie odbywało się zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO – Rozporządzenie o ochronie danych), które weszło w życie z dniem 25 maja 2018 r.

W związku z powyższym informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest KTK Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku, ul. Nowomiejska 3, 80-864 Gdańsk, KRS 0000421091, NIP 5833152191.

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych w związku z aktywnością na naszej stronie internetowej znajdą Państwo w Polityce Prywatności dostępnej tutaj link.

Wszelkich dalszych, szczegółowych informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych a także przysługujących Państwu praw udzieli nasz Inspektor Ochrony Danych dostępny pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.